Infomiddag natuurbegraven in Klazienaveen
Mijn Boom/Garden of Memories
Mijn Boom zal u informeren over het kweekproces van hun herinneringsbomen. Hierbij wordt de as van een overleden dierbare gebruikt als voeding voor de gekozen boom. Deze boom kunt u hierna in eigen tuin planten, schenken aan een landgoed of ergens op een plekje in de natuur (niet op een natuurbegraafplaats). Daarnaast vertellen zij over de Garden of Memories. Hier kunt u in een overdekte mediterrane binnentuin afscheid kunt nemen in de vorm van een condoleance of zelfs afscheidsdienst. De Garden of Memories is een grote, groene oase met vijvers, watervallen en veel geurende en bloeiende planten.
Grummel Uitvaartzorg
Grummel Uitvaartzorg is een kleine uitvaartonderneming die sinds 2012 voornamelijk werkt in Zuidoost-Drenthe. Zij hebben zich bewust niet aangesloten bij een verzekeringsmaatschappij. Dat betekent dat u met iedere verzekering, maar ook zonder verzekering, bij hun terecht kunt. Hun kernwaarden zijn: Persoonlijk – Betrokken – Dichtbij. Zij zullen deze middag uitleg geven over de verschillende bekende, maar juist ook de minder bekende mogelijkheden voor het regelen en verzorgen van een afscheid.
Natuurbegraafplaats Mepperdennen
Na afloop is er gelegenheid om onder het genot van een hapje en een drankje kennis te maken met de betreffende medewerkers en uw vragen te stellen.
Programma
14.30 uur: Inloop met koffie/thee
15.00 uur: Aanvang infomiddag
16.00 uur: Hapje/drankje en gelegenheid stellen vragen/ kennismaken
17.00- 20.00 uur: Informele inloop voor informatie en bezichtigen Garden of Memories.
Adres:
Mijn Boom / Garden of Memories
De Kwakel 24
7891 XD Klazienaveen